Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


Укртелеком розширює свою присутність у ТРЦ країни

Дата публикации: 31.05.2017.
Автор пресс-релиза: Ukrtelecom
.

Оператор підключив до швидкісного інтернету другу лінію Dream Town у Києві

Укртелеком продовжує розвивати напрямок надання послуг магазинам та бутикам, розташованим у найбільших ТРЦ України. Оператор побудував гігабітний інтернет-канал до другої лінії Dream Town, що дозволяє одночасно користуватися швидкісним інтернетом більше 50 бізнес-клієнтам. Також оператор організував у ТРЦ внутрішню мережу. В цілому до інтернету вже підключено понад 10 магазинів у другій лінії Dream Town.

«Ми продовжуємо працювати в напрямку розширення географії надання послуг, у тому числі в найбільших ТРЦ країни, – підкреслює Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому. – Використовуючи багаторічний досвід та сучасні технології, оператор здійснює процес будівництва каналів передачі даних до торгових центрів без затримок зі свого боку». 

Крім інтернету, магазини та бутики зацікавилися додатковими послугами оператора, які допоможуть оптимізувати їх роботу. Мова йде про «Хмарну АТС», SIP-телефонію та VPN.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Укртелеком побудував оптичну інфраструктуру для ЦУМу.

Друга лінія Dream Town – це нескінченні ряди меблів, магазини техніки, сантехніки, посуду тощо, розміщені на перших двох поверхах. Третій поверх повністю віддано під один з найбільших критих аквапарків Європи – аквапарк Юрського періоду Dream Island.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика