Kerama Marazzi на выставке АРХ Москва

Компания KERAMA MARAZZI участвует в 22-й Международной выставке архитектуры и дизайна АРХ Москва NEXT. Российский производитель керамических декоративно-облицовочных покрытий представляет уникальные новинки 2017 года: новые серии керамического гранита, новую категорию неглазурованной технической продукции и настоящую сенсацию сезона – керамогранитные «ковры» в макси-формате 119.5х238.5 см. МАКСИ — форматы, произведенные на новой высокотехнологичной линии CONTINUA+: — керамический гранит «Венеция», […]


Українська енергетична біржа вперше в Україні успішно провела перші торги природним газом на умовах форварда

Дата публикации: 28.04.2017.
Автор пресс-релиза: medisum
.

27 квітня компанія СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) провела перші біржові торги природним газом на умовах форвардних контрактів на Українській енергетичній біржі (УЕБ).

 

На торги було виставлено 2 млн куб. м природного газу з дисконтом 200 грн/тис. куб м. до опублікованої на офіційному сайті УЕБ середньозваженою ціною на природний газ у місяці поставки.

Мінімальна прогнозована ціна ресурсу встановлена на рівні 5500 грн/тис. куб. м. Терміни поставки газу розбиті помісячно – червень-вересень 2017 р. За результатами торгів, був реалізований весь виставлений обсяг природного газу з середньозваженим дисконтом:

— червня 100 грн за тис. куб. м.

— липня 130 грн/тис. куб. м.

-серпня 356 грн/тис. куб. м.

-вересня 492,00 грн/тис. куб. м.

Торгівля природним газом на умовах форвардів з дисконтом спотової ціни є інноваційним і зручним інструментом для забезпечення учасників ринку необхідним ресурсом на більш тривалий період, ніж при спотових торгах, а для продавців це дозволяє запланувати реалізацію видобутого енергоресурсу.

«Ми намагаємося надати нашим клієнтам зручні біржові торгівельні інструменти і розробили для цього дану торгову опцію, яка дає учасникам певну можливість хеджування гарантування обсягу поставок з прив’язкою до формули. Даний інструмент, може стати основою для впровадження в майбутньому ф’ючерсних контрактів на ринку енергоресурсів України, однак для цього потрібна зацікавленість з боку учасників ринку, яку ми сьогодні отримали, завдяки ПГНК і покупців», — прокоментував результати торгів генеральний директор Української Енергетичної Біржі Олександр Коваленко.

«Ми дуже задоволені тим, як сьогодні пройшли торги природним газом на нових для нас умовах у режимі диференціалів. Ми перша в Україні приватна видобувна компанія, яка співпрацює з незалежною енергетичною біржею і сьогодні вперше випробували унікальний інструмент, який дозволяє ефективніше планувати свою господарську діяльність і оперативно закривати ризики пов’язані з продажем природного газу в довгостроковій перспективі. Але головне те, що ми побачили довіру учасників ринку до нас і до УЕБ, що дозволить і іншим видобувним  компаніям використовувати цей інструмент», — оцінив результати торгів генеральний директор СП ПГНК Віктор Гладун.

СП «Полтавська газонафтова компанія» є публічною компанією, яка спеціалізується на видобутку нафти і природного газу в Україні і входить в структуру компанії JKX Oil&Gas. ПГНК має чотири ліцензії на розробку нафтогазових родовищ Ново-Миколаївської групи і Єлизаветівської площі в Полтавській обл., а також два дозволи на розвідку Заплавського та Червоноярського-Східного родовищ загальною площею 171,2 кв. км.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика