Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


Свобода спілкування з lifecell стала абсолютною

Дата публикации: 01.06.2017.
Автор пресс-релиза: Havas PR Kyiv
.

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про запуск «Абсолютної Cвободи» – оновленого інноваційного продукту лінійки тарифів «Свобода» з включеним екстра обсягом мобільного інтернету для перегляду YouTube і ТБ. Завдяки унікальній пропозиції та найшвидшому мобільному 3G+ інтернету від lifecell, прогресивні ютубери отримали абсолютний доступ до улюблених каналів та свободу від домашнього Wi-Fi.

Користувачі смартфонів, проникнення яких у мережі lifecell є найвищим на телеком-ринку України (60% на кінець першого кварталу 2017), дедалі частіше звертають свою увагу на тарифи, що включають такі обсяги необхідних на кожний день послуг, які не потребують підключення додаткових пакетів чи другої SIM-карти. Продовжуючи розвивати та удосконалювати свої тарифні пропозиції для власників смартфонів та 3G-пристроїв, оператор lifecell запустив унікальний тарифний план «Абсолютна Cвобода» у лінійці вже популярних тарифних планів «Свобода», що є першими тарифами на ринку, які дозволяють дешево телефонувати на різні мережі. Новий тариф націлений на ще прогресивнішу частину користувачів – прихильників мобільного онлайн-відео, зокрема на популярному сайті YouTube, яке можна переглядати будь-де, не прив’язуючи себе до зони дії Wi-Fi.

Абоненти тарифного плану «Абсолютна свобода» можуть отримати 750 хвилин для дзвінків на будь-які напрями по Україні, до 10 Гбайт 3G+ мобільного інтернету, до 10 Гбайт на перегляд YouTube та популярних відеосервісів MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV вдень (08:00-23:59) та безлімітний доступ вночі (00:00-07:59). Також є можливість без тарифікації користуватися Facebook і месенджером BiP. При цьому, сплативши за стартовий пакет лише 60 грн, в перший місяць абонент отримує безкоштовно пакет М (вартість якого 125 грн, яку включено у вартість стартового пакету).

Крім того, абоненти тарифу «Абсолютна Cвобода» можуть зробити повторне замовлення пакету послуг на місяць. Якщо закінчився пакет або частина щомісячного пакету послуг до закінчення 30 днів з моменту останнього місячного платежу, абонент може замовити його повторно, набравши відповідну комбінацію на підключення.

Більше інформації та детальні умови підключення та користування тарифом «Абсолютна свобода» можна дізнатися на офіційному сайті оператора.

***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець першого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,9 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

За результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtest від компанії Ookla, 3G+ мережу lifecell було відзначено як найшвидшу серед українських мобільних операторів.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика