Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


П’ять годин Аркадія була без зв’язку внаслідок крадіжки кабелю

Дата публикации: 31.05.2017.
Автор пресс-релиза: Ukrtelecom
.

У ніч на 30 травня зловмисники залишили на кілька годин без зв’язку мешканців одеського мікрорайону Аркадія. Злодії пошкодили телекомунікаційну інфраструктуру Укртелекому, вкравши кілька відрізків оптичного та мідного кабелю. Загалом – понад 115 метрів оптичного та 23 метри мідного. 

Трьох зловмисників – деякі вже мали судимість – затримано «на гарячому» та доставлено у Хмельницьке відділення Малиновського райвідділу поліції в м. Одеса. За попередніми даними, їм буде інкриміновано ст. 185, ч. 2 Кримінального Кодексу України. Зараз проводяться слідчі дії.

«Масові крадіжки кабелю вже стали проблемою держави, а не тільки Укртелекому. Від таких дій зловмисників страждають і абоненти, і соціальні об’єкти та служби. Цієї ночі мешканці Аркадії не могли з домашнього телефону викликати, наприклад швидку допомогу, – наголошує Михайло Шуранов, речник Укртелекому. – Варто зауважити, що 90% випадків крадіжок кваліфікується за ст. 185 ч. 1 ККУ (незначна крадіжка). У даному випадку правоохоронці звернули увагу на те, що злодії діяли групою, тому їм буде інкриміновано ст. 185 ч. 2. Ми звернулися до слідчого управління з проханням перекваліфікувати кримінальну справу за ст. 185 ч. 3 у зв’язку з тим, що відбулося проникнення у закриту споруду, яка було під охоронною сигналізацією. Перекваліфікація ч. 1 ст. 185 на частину 3 дозволить залишити злодіїв під вартою до рішення суду (згідно з порядком, передбаченим ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України)». 

А тим часом працівники Укртелекому відновили послуги клієнтам, ремонтні роботи тривають.

Нагадуємо, що протягом 2016 року в місті Одесі скоєно 563 крадіжки кабелю, це майже двічі кожен день. Протягом січня-травня 2017 року на території міста скоєно 481 крадіжку, викрадено понад 27 тис. метрів мідного кабелю, залишено без зв’язку десятки тисяч абонентів.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика