Презентація книги Юрія Шуліпи «Как Путин убивает за рубежом»

8 червня 2021 року о 17:00 в Центрi публічної комунікації та інформації, за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 51Б  відбудеться презентація книги Юрія Шуліпи «Как Путин убивает за рубежом». Це буде презентація найбільшого у своєму роді монографічного дослідження професора, видатного правознавця, директора Міжнародної спілки «Інститут національної політики», Юрія Шуліпи «Как Путин убивает за рубежом».

Вбивства активістів, громадських діячів і політиків, замахи на Скрипалів і російського політика Олексія Навального з боку російських спецслужб, це найгучніші і серйозні злочини, що викликають заклопотаність всього міжнародного співтовариства.

Тільки Юрій Шуліпа максимально вичерпно розповість Вам про те, як працює державна система вбивств людей за кордоном, яка створена Володимиром Путіним, і як Україна і світова спільнота повинні боротися з цим злом. Ви дізнаєтеся те, про що навіть ніколи не здогадувалися. Багато нової ексклюзивної інформації. Після завершення презентації буде фуршет.

Запрошені посли країн ЄС і НАТО в Україні, директори фондів, науково-дослідних інститутів, академій, міжнародних організацій, депутати Верховної Ради, представники ЗМІ.

Тел.063 663 35 32