Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


Оператор lifecell пропонує оптимальний тариф для смартфонів

Дата публикации: 01.06.2017.
Автор пресс-релиза: Havas PR Kyiv
.

Оператор мобільного зв’язку та найшвидшого мобільного 3G інтернету оголошує про запуск нового тарифного плану «Оптимальний смартфон», у якому кожний користувач зможе вибрати для себе пакет з оптимальним обсягом послуг за оптимальною ціною.

Прагнучи задовольнити потреби кожного користувача, оператор №1 для смартфонів запустив новий тарифний план «Оптимальний смартфон» з двома пакетами послуг на вибір.

Пакет S зі щомісячною платою 50 грн містить 3 Гбайт мобільного інтернету, 80 хвилин для дзвінків на інші номери, 80 SMS по Україні, безлімітне спілкування всередині мережі та в месенджері BiP.

У пакеті M, з яким активується стартовий пакет, місячна плата становить 80 грн та надається 7 Гбайт мобільного інтернету, 120 хвилин для дзвінків на інші номери, 120 SMS по Україні, безлімітне спілкування всередині мережі та в месенджері BiP.

Тарифний план «Оптимальний смартфон» можна активувати лише придбавши стартовий пакет «Універсальний», що коштує 60 грн. При цьому перший 30-денний пакет послуг М після активації «Універсального» стартового пакету надається безкоштовно.

Тариф діє по всій території України. Більше інформації про тарифний план «Оптимальний смартфон» можна дізнатися на офіційному сайті оператора.

***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець 2016 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 9,2 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

За результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtest від компанії Ookla, 3G+ мережу lifecell було відзначено як найшвидшу серед українських мобільних операторів.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика