Надійний бренд MEDICA+ товари для здоров’я та краси

MEDICA + — виробник медичних товарів для людей, які піклуються про своє здоров’я. Наші гаджети створені по японським стандартам із застосуванням високоефективних технологій, це портативні пристрої, які виводять просту медицину на професійний рівень в домашніх умовах. При створенні приладів використовуються виключно якісні матеріали, що робить нашу продукцію надійною, довговічною, безпечною для людини і навколишнього середовища.

Кожен прилад від бренду MEDICA + — це результат роботи провідних профільних розробників у сфері медицини.

Практичність і технологічність один з головних пріоритетів нашої компанії.

Наша місія — зробити цей світ кращим з вами. Бренд MEDICA + регулярно бере участь у благодійних акціях, наша команда створює безоплатні соціальні проекти з постачання товарів для медичних установ і некомерційних організацій. Також у нас є окремий резервний фонд під звернення на COVID потреби.

Головне завдання нашої компанії — створення для людей сучасних і комфортних умов для діагностики, турботи і догляду за здоров’ям, не виходячи з дому. Ми гарантуємо контроль якості наших продуктів на всіх етапах до моменту введення в експлуатацію.

Наші клієнти — це люди, які піклуються про своє здоров’я, а також медичні установи державного та комерційного типу, госпіталі, освітні та спортивні заклади, аптеки, лікарі, салони краси.

Товари бренду MEDICA + можна розділити на наступні категорії:

— Догляд за здоров’ям. У даній категорії представлена ​​широка лінійка товарів по догляду, яка допоможе контролювати ваше фізичне здоров’я. До них відносяться: слухові апарати, пульсоксиметри, тонометри, алкотестери.

— Догляд за дітьми. Товари даної категорії допоможуть вам забезпечити якісний догляд за малюком.

— Догляд за шкірою. У даній категорії ви зможете підібрати якісний товари для догляду за шкірою та омолодженням тіла.

— Догляд за порожниною рота. У даній категорії ви можете знайти найнеобхідніші прилади для догляду за ротовою порожниною, як і в домашніх умовах, так і під час подорожей.

— Масажна продукція. Товари даної категорія допоможуть вам розслабитися і відновитися після робочого дня або тренувань, зняти напругу і стрес з організму і м’язів.

Гасло компанії MEDICA + — досконалість, саме тому товари користуються популярністю по всьому світу. Наші пристрої допоможуть вам швидко отримати достовірний результат, не докладаючи особливих зусиль.

 

Офіційний сайт https://medica-plus.com

Instagram https://www.instagram.com/medica_plus/

Facebook https://www.facebook.com/Medica.plus.net