На електронні біржові торги ТБ «Української енергетичної біржі» виставлено 52 тисячі тонн коксівного вугілля

На електронні біржові торги № С-230817 ТБ «Української енергетичної біржі», що відбудуться 23.08.2017 року об 11:00 в Програмному продукті «Біржова електронна торгова система» (ПП БЕТС) виставлено 52 тисячі тонн коксівного вугілля (концентрат марка Ж (0 – 100)).

Свій ресурс до продажу пропонує Державне підприємство «Держвуглепостач». Вугільна продукція реалізується одним лотом на умовах TERM: відвантаження відбуватиметься до кінця року (вересень – грудень 2017 року) по 13 тисяч тонн щомісяця.

Стартова вартість лоту складає 168 542 400,00 грн. з ПДВ, вартість 1 тонни вугільної продукції, при цьому, — 3 241,20 грн. з ПДВ. Крок ціни становить 10 грн. за тонну. Вугільна продукція реалізується на умовах FCA, ст. Покровськ, Донецької залізниці.

Ціна, яка складеться за результатами торгів, буде відкоригована сторонами біржової угоди на розмір суми ПДВ, оскільки продавець користується пільгою, передбаченою пунктом 45 підрозділу 2 ХХ Податкового кодексу України. У такому випадку, кінцева ціна, яка складеться за результатами торгів, фіксується сторонами біржової угоди при укладені договору купівлі-продажу за результатами торгів. Розрахунки здійснюються безпосередньо між покупцем та продавцем за відповідним договором купівлі-продажу.

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735 або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: [email protected]