Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


Літо з інтернетом

Дата публикации: 31.05.2017.
Автор пресс-релиза: Ukrtelecom
.

На початок червня інтернет від Укртелекому є у понад 2150 населених пунктах України 

Ще 26 сіл у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях підключено до інтернету. І тепер тисячі мешканців цих населених пунктів можуть користуватися  всесвітньою мережею, отримуючи доступ  до нових знань та розвитку.

Завдяки розширенню покриття широкосмугового доступу на початок літа інтернет від Укртелекому доступний у 2152 містах і селах країни. Оператор продовжує реалізацію проектів з інтернетизації невеликих населених пунктів, інвестуючи в розширення географії покриття, модернізацію мережі та підвищення якості послуг.

Для своїх інтернет-абонентів компанія пропонує цікаві сучасні сервіси. Наприклад, «Інтерактивне TV», користувачі якого можуть самостійно керувати своїм телевізором: телепрограми вже розподілені за категоріями (новини, сімейні, спортивні, розважальні тощо), у відеотеці працює зручний пошук. Також можна ставити телепрограми на паузу, перезапускати передачі прямого ефіру на початок або переглядати їх у записі в зручний час.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика