Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


lifecell зміцнює лідерство з проникнення смартфонів у своїй мережі

Дата публикации: 01.06.2017.
Автор пресс-релиза: Havas PR Kyiv
.

23 травня 2017 року. Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про зростання проникнення смартфонів у своїй мережі на кінець першого кварталу 2017 року. За рік загальна кількість смартфонів у мережі lifecell збільшилася на майже 9%, пристроїв з підтримкою 3G – на 8,6%. Проникнення смарт-пристроїв у мережі оператора становило майже 60%, підтверджуючи та зміцнюючи лідерські позиції lifecell як оператора №1 для смартфонів.

Популярність «розумних» гаджетів серед українських користувачів продовжує зростати. Ця тенденція виразно прослідковується у мережі lifecell, де відмічається стійке зростання проникнення смартфонів, що залишається найвищим показником на ринку. На кінець першого кварталу 2017 року за темпом росту лідирують смартфони Apple iOS: їхнє проникнення збільшилося на 20,7% за рік і на 2,7% за квартал. У тренді також смартфони на ОС Android – за останній квартал їх стало більше на 1,8%, за рік зростання становило 18%. А от Windows Phone продовжують здавати позиції.

Завдяки динамічному розгортанню 3G+ мережі набувають обертів і масштаби споживання найшвидшого мобільного інтернету в мережі lifecell. За рік приріст 3G+ дата-трафіку становив 274%, а його частка в загальному обсязі дата-трафіку досягла майже 92%. Відповідно, відзначається збільшення пристроїв з підтримкою 3G. Їхнє проникнення на кінець першого кварталу 2017 року становило 56%, що на 2 процентних пункти більше, ніж на кінець четвертого кварталу 2016.

Серед пристроїв з підтримкою 3G у мережі lifecell відчутно зросли у кількості гаджети від Apple: їхнє річне зростання становило 20,5%, квартальне – 2,5%. На другому місці за приростом також 3G пристрої з ОС Android (1,5% зростання за квартал, 18% за рік). Windows Phone поступається і тут – проникнення менше на 8,9% за квартал.

***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець першого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,9 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

За результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtest від компанії Ookla, 3G+ мережу lifecell було відзначено як найшвидшу серед українських мобільних операторів.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика