Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


lifecell забезпечив «ВідеоЖару» найшвидшим 3G+ інтернетом

Дата публикации: 01.06.2017.
Автор пресс-релиза: Havas PR Kyiv
.

23 травня 2017 року. Оператор мобільного зв’язку lifecell виступив мобільним 3G+ партнером найгучнішого блогерського феста цієї весни – «ВідеоЖара», що відбувся 20-21 травня на арт-заводі «Платформа».
Одне з правил успішного відеоблогера – завжди бути онлайн зі своїми підписниками. У мережі lifecell, що є оператором №1 для смартфонів та розгортає найшвидшу 3G+ мережу в Україні, залишатися онлайн просто і вигідно. У цьому за два дні справжньої «ВідеоЖари» могли переконатися всі учасники та гості заходу, які транслювали та завантажували нові ролики у мережі за допомогою найшвидшого мобільного інтернету.
У спеціально оформленій lifecell-зоні всі бажаючі могли сфотографуватися чи зняти відео, а також виграти подарунки та підключити послуги для справжніх ютуберів – наприклад, послугу «Відео». З її допомогою буде доступний нічний безлімітний перегляд найпопулярнішого відео, найцікавіших каналів з YouTube та інших відеододатків лише за 15 грн на місяць.
Крім того, невдовзі оператор планує запустити новий тариф для справжніх відео-фанів.

***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець першого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,9 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

За результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtest від компанії Ookla, 3G+ мережу lifecell було відзначено як найшвидшу серед українських мобільних операторів.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика