Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


lifecell випустив нову версію програми «My lifecell» для Android

Дата публикации: 02.06.2017.
Автор пресс-релиза: Havas PR Kyiv
.

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про випуск оновленого мобільного додатку «My lifecell» для платформи Android. У новій версії програми оператор спростив навігацію і оновив дизайн, зробивши інтерфейс більш лаконічним і винісши основні функції на головний екран, а також зберіг улюблений ігровий розділ «Shake & Win», де користувачі регулярно отримують подарунки: гігабайти, хвилини на дзвінки і SMS.

Мобільний додаток «My lifecell» вже давно є однозначним must have для абонентів оператора. Запущено він був у 2012 році, і з тих пір з успіхом замінює багатьом користувачам смартфонів спілкування з оператором кол-центру, web-сайтом компанії або альтернативними сервісами онлайн-поповнення.

Немає необхідності запам’ятовувати USSD коди або дзвонити для довідки – інформація про сервіси, тарифи або баланси доступна в одному мобільному додатку. Нещодавно компанія випустила оновлення для популярного і корисного додатку «My lifecell» для пристроїв на OS Android. У новій версії – спрощена навігація, більш лаконічний дизайн, зручний доступ до функцій з головного екрану, поліпшена стабільність роботи програми.

Також для користувачів додатку передбачено приємний сюрприз – регулярні подарунки у розділі Shake & Win! Для участі достатньо зайти в розділ і потрясти свій смартфон, щоб дізнатися, який саме подарунок – гігабайти, хвилини для розмов або SMS, будуть миттєво нараховані на баланс Вашого номера.

У додатку – великий функціонал і, що важливо, вдало реалізовані інформаційні панелі. Наприклад, при переході з тарифу на тариф абоненту показуються основні умови, ціна переходу і відразу ж кнопка для активації. Точно так само і з додатковими сервісами – можна відразу дізнатися про всі особливості і замовити.

Серед найбільш затребуваних функцій програми lifecell відзначає такі:

o інформація про баланс і обсяг послуг, наданих у тарифному плані;
o послуги «Передзвони мені», «Запит поповнення рахунку»;
o підключення до тарифного плану додаткових послуг (Інтернет і SMS-пакетів, послуг роумінгу і міжнародних дзвінків);
o отримання інформації щодо витрат за минулі періоди.

Крім цього, у користувачів програми є можливість:

o переглядати інформацію про стан рахунку;
o підключити і відключити додаткові послуги;
o змінити тарифний план;
o поповнити рахунок кодом поповнення або банківською картою;
o отримати інформацію про залишок хвилин, SMS, MMS і мегабайт;
o переглядати звіти про витрати та історію поповнення рахунку.

Для завантаження програми необхідно ввести в Google Play Market назву програми «My lifecell» і встановити нову версію. Для входу в додаток потрібні тільки номер мобільного телефону і СуперПароль. Його легко отримати, натиснувши знизу екрана кнопку для швидкого отримання через SMS.

***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець першого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,9 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

За результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtest від компанії Ookla, 3G+ мережу lifecell було відзначено як найшвидшу серед українських мобільних операторів.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика