Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


lifecell відкрив доступ до Національної дитячої «гарячої» лінії

Дата публикации: 01.06.2017.
Автор пресс-релиза: Havas PR Kyiv
.

Оператор мобільного зв’язку lifecell відкрив доступ до загальноєвропейського номеру дитячої «гарячої» лінії 116 111 у своїй мережі. Відтепер українські діти мають змогу отримати якісну консультацію та оперативну допомогу від фахівців громадської організації «Ла Страда-Україна», яка і стала ініціатором відкриття номеру Національної лінії.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2017 року в Україні запрацювала Національна дитяча «гаряча» лінія, що надає прямий доступ до якісних дитячих консультацій. Номер 116 111 запроваджений у 20 країнах Європи і діє як узгоджена лінія для підтримки дітей по телефону. Оператор зв’язку lifecell одним із перших серед телекомунікаційних компаній надав доступ до номеру «гарячої» лінії. Компанія забезпечила можливість безкоштовних дзвінків та повідомлень на короткий номер 116 111 для усіх абонентів lifecell.

Людмила Стеценко, КСВ-менеджер lifecell, зазначила: «Приєднуючись до ініціативи з відкриття Національної дитячої «гарячої» лінії за коротким номером 116 111, ми розширюємо канали підтримки та допомоги найбільш вразливим членам українського суспільства. Оскільки на сьогоднішній день безпека дітей є першочерговою ціллю для усіх дорослих та спільним завданням держави, громадського сектору і бізнесу».

Як соціально відповідальна компанія, lifecell уже тривалий час співпрацює з міжнародними та вітчизняними громадськими організаціями щодо безкоштовного надання коротких номерів. Так, у мережі оператора третій рік поспіль діє короткий номер 116 000 всеукраїнського благодійного проекту «Служба розшуку дітей». Лише у 2016 році абоненти lifecell здійснили 1357 дзвінків загальною тривалістю 810 хвилин на лінію з пошуку дітей. Завдяки небайдужості українців за даними громадської організації «Магнолія» у минулому році 286 зниклих дітей було знайдено.

***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець першого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,9 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

За результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtest від компанії Ookla, 3G+ мережу lifecell було відзначено як найшвидшу серед українських мобільних операторів.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика