Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


lifecell піклується про абонентів у роумінгу Афганістану та Шрі-Ланки

Дата публикации: 01.06.2017.
Автор пресс-релиза: Havas PR Kyiv
.

Оператор мобільного зв’язку lifecell забезпечив підтримку своїх абонентів у роумінгу країн, де за останній тиждень сталися дві надзвичайні події. Компанія надала безкоштовний зв’язок для українців – клієнтів lifecell, які перебували на Шрі-Ланці під час повеней на минулих вихідних, та тих, хто опинився в Афганістані на момент вибуху в Кабулі у вівторок.

Останні два тижні інформаційний простір світових медіа сповнений сумних новин: вибухи в британському Манчестері, потужні проливні дощі та повені на Шрі-Ланці, а також терористичний акт у дипломатичному кварталі столиці Афганістану. У рамках соціальної програми «Турбота крізь кордони» та співпраці з Міністерством закордонних справ України оператор lifecell відреагував на трагічні події у світових країнах та надав українцям – своїм абонентам безкоштовні послуги у роумінгу Великобританії, Шрі-Ланки та Афганістану.

У зв’язку з трагічними подіями оператор lifecell нарахував по 20 безкоштовних хвилин для абонентів у роумінгу країн, де сталися надзвичайні події за останній час. Компанія також поінформувала клієнтів про надану допомогу, а також надіслала повідомлення з переліком номерів українських офіційних представництв у Великобританії, Індії та Афганістані. Нагадаємо, що уже третій рік поспіль lifecell реалізує соціальну ініціативу «Турбота крізь кордони», надаючи підтримку абонентам, що опинилися за кордоном в епіцентрі надзвичайних подій: терористичних атак, землетрусів, повеней та інших кризових ситуацій.

***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець першого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,9 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

За результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtest від компанії Ookla, 3G+ мережу lifecell було відзначено як найшвидшу серед українських мобільних операторів.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика