Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


lifecell підтримав проект відеопоезії «Долаючи тишу»

Дата публикации: 12.06.2017.
Автор пресс-релиза: Havas PR Kyiv
.

Оператор мобільного зв’язку lifecell долучився до підтримки соціально-мистецького проекту відеопоезії «Долаючи тишу». Проект складається із п’яти відео історій, відзнятих на вірші сучасних українських поетів, і покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей із вадами слуху через призму мистецтва.

З 2008 року lifecell реалізує соціальні проекти на підтримку людей із вадами слуху: від розробки спеціальних тарифів до відкриття короткого номеру для оперативного доступу до медичних послуг українців з проблемами слуху і мовлення. Чотири роки тому компанія почала опікуватись медичним центром діагностики і реабілітації слуху у дітей «СУВАГ», тож підтримка авторського циклу віршів продовжила соціальну ініціативу lifecell на підтримку тих, хто щодня намагається подолати тишу.

Соціально-мистецький проект включає п’ять коротких відео історій у віршах. Кожен герой авторського циклу розповідає про свої страхи, надії, переживання та про власний спосіб подолання тиші у просторі, в своїй душі та в предметах навколо. Завдяки частковій інтеграції жестової мови та доповнення відео текстом, проект зрозумілий для пересічних глядачів і близький людям з проблемами слуху і мовлення. Власне, цикл орієнтований на актуалізацію проблеми людей, які мають вади зі слухом.

Людмила Стеценко, КСВ-менеджер lifecell, зазначила: «Ми підтримали проект відеопоезії, оскільки його тематика є близькою до соціальної ініціативи lifecell на підтримку людей із вадами слуху. Ми впевнені, що цифровий формат ініціативи, талановиті автори та цікаві відео історії привернуть увагу українців до важливих тем».

Федір Крикун, продюсер мистецького проекту відеопоезії, відзначив: «Для нас «Долаючи тишу» – це більше, ніж проект! Ми хотіли не просто зняти відео на вірші, а створити дійсно актуальний і якісний мистецький продукт, використовуючи сучасні технології. Українська поезія має вийти за межі декламування віршів чи видання поетичних збірок. Ми віримо, що ініціатива допоможе актуалізувати сучасні літературні форми».

Богдан-Олег Горобчук, арт-директор проекту, додав: «Відеопоезія в Україні має вже певну історію. Проте ми вирішили підняти цю планку і запропонувати нову форму і якість».

Цикл «Долаючи тишу» створений у співпраці з мистецьким об’єднанням «Щогла» та за підтримки Міністерства культури України на вірші відомих українських поетів молодшого покоління: Лесика Панасюка, Елли Євтушенко, Тараса Малковича, Дарини Гладун та Богдана-Олега Горобчука. Прем’єрний показ авторського проекту відбувся в кінотеатрі «Жовтень» 29 травня 2017 року. Дізнатися більше про соціально-мистецький проект «Долаючи тишу» та переглянути відеоісторії можна на офіційному сайті ініціативи: http://breakthesilence.shchohla.org/.

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика