Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» анонсировали новые лизинговые продукты

Ростсельмаш и «Сбербанк Лизинг» начали реализацию совместной программы по продаже сельхозтехники в лизинг, позволяющей клиентам службы Ростсельмаш Финанс получить целый ряд преимуществ. Совместная программа «Сбербанк Лизинга» и Ростсельмаша содержит 3 продукта: «Фабрика» на срок до 4 лет и «Конвейер» на срок до 5 лет с авансом от 20% (программа «Фабрика») или 15% (программа «Конвейер»), а […]


КРИСТАЛБАНК підтримує першого спортсмена-любителя в сучасній Україні, відібраного на щорічний Чемпіонат Світу IRONMAN

Дата публикации: 02.06.2017.
Автор пресс-релиза: vma
.

КРИСТАЛБАНК підтримує першого спортсмена-любителя в сучасній Україні Юрія Клима, відібраного на щорічний Чемпіонат Світу IRONMAN, який відбудеться 14 листопада 2017 року в Каілуа-Кона на Гавайських островах.

Юрій Клим учасник і призер (AG) IronmanEstonia, TristarEstonia, Abu-DhabiTriathlon, дворазовий чемпіон України на довгій дистанції SlavicWaveTriathlon, TristarMonaco.

Дворазовий фінішер унікального забігу по пустелі Сахара MarathondesSables у 2012 році.

За плечима спортсмена участь та перемога в «забігу на Ельбрус» (вища точка Європи, 5642 м.) у 2008 та 2009 роках; володар рекорду підйому та спуску на Кіліманджаро (вища точка Африки, 5895 м.).

«Українські спортсмени – гордість нашої країни. Юрій представить Україну на Чемпіонаті Світу за яким спостерігатимуть мільйони людей.Ми вболіваємо та віримо в перемогу спортсмена, який власними зусиллями досягає високих результатів у тріатлоні», — прокоментував Голова Правління Леонід Гребінський.

 

Related posts:

Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (не было голосов)
Загрузка...

Ещё:
Подписка на обновления →

Комментарии

Комментарии запрещены.

Яндекс.Метрика