КРЕДОБАНК партнер V Міжнародного фолькфестивалю «Етновир»

Вже вп’яте до Дня Незалежності України організовується Міжнародний фестиваль фольклору «Етновир», партнером цьогорічного фестивалю став КРЕДОБАНК.

В рамках фестивалю, протягом 22-26 серпня у Львові презентували свою культуру творчі колективи Македонії, Португалії, Франції, Італії, Туреччини, Польщі та Іспанії, відбувалися вражаючі марш-паради. На головній площі міста проводилися танцювальні майстер-класи та вечори дружби, також презентації кухні народів світу, страви, яких могли спробувати усі бажаючі.

— Фестиваль «Етновир» є однією з головних подій святкувань до Дня Незалежності України у Львові, це вражаюче та дуже барвисте свято. Ми раді, що за нашого сприяння організатори фестивалю змогли привести до Львова стільки яскравих та запальних колективів, — зазначив в.о. Голови Правління КРЕДОБАНКу Дмитро Крепак.

Міжнародний фестиваль фольклору «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО та Міжнародної Організації Народної Творчості (IOV). Організатор — Громадська організація «Етновир» за підтримки Львівської міської ради.

Довідка:

ПАТ «КРЕДОБАНК» було засновано у Львові i зареєстровано у Державному Банку колишнього СРСР 14 травня 1990 р. Банк є правонаступником АТ «Західно-Український Комерційний Банк» та АТ «Кредит Банк (Україна)». ПАТ «КРЕДОБАНК» є найбільшою польською інвестицією у банківську установу України, його статутний фонд становить 1 919 мільйонів грн. У структурі акціонерного капіталу інвестиції західного стратегічного інвестора – PKO Bank Polski становлять 99,6%. Регіональна мережа Банку ПАТ «КРЕДОБАНК» охоплює понад 130 підрозділів майже у всіх областях України та в Автономній Республіці Крим, а також понад 330 власних банкоматів. Клієнтами ПАТ «КРЕДОБАНК» є 34,5 тис. юридичних осіб і підприємців та понад 360 тис. фізичних осіб.